X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
یکـــ الـــــحــــدیــــــدی
ما باید کزبر الحدید باشیم؛ مثل پاره‌هاى فولاد باشیم. ایمانمان را تقویت کنیم؛ بصیرتمان را زیاد کنیم(امام خامنه ای)

یه زمانی فرصت بود و عشق وبلاگ نویسی هم بود! همون زمان هم این وبلاگ رو به روز می کردم الان هنوز عشقش هست ول متاسفانه فرصت نیست... بدرود!!
وصیت شهدا
  • تعداد بازدیدکنندگان : 38349

ابزار و قالب وبلاگ


حجت الاسلام پناهیان گفت: همه باید از اینکه به وظائف خود عمل کردند خوشحال باشند و به نتیجه کاری نداشته باشند؛ این فرهنگی است که امام به ما یاد داده است. ما در برخی از عملیات‌ها رسماً شکست می‌خوردیم و شهدای زیادی می‌دادیم، اما نبریدیم و ادامه دادیم تا به این عزت رسیدیم. نیروهای انقلابی مطمئن باشند که حتماً حکمتی در کار است و مصالح عالیه را خدا می‌داند و بس. ما به نتیجۀ انتخابات راضی هستیم و اگر وظیفۀ خود را در انتخابات انجام داده‌ایم باید خیالمان از نتیجه راحت باشد... الان برای ما این مهم است که ببینیم وظیفۀ بعدی ما چیست. برای ما فقط باید انجام وظیفه مهم باشد و بس. من یقین دارم خدا دلگرفتگی نیروهای انقلابی را جبران خواهد کرد. 
نوشته شده توسط : abbas ali

وحیدیامین پور در صفحه گوگل پلاس خود نوشت:

ما هم خوشحالیم که زیر سایه ی ولایت طعم پیروزی را می چشید

کسانی که سربازان از پیکار برگشته را شماتت می کنند، خائن اند. ماجرای ما همان ماجرای لشکر زخمی پس از اُحد است. نیزه های شکسته و پرچم های نیم سوخته ...به شماتت ابلهان گوش نکنید.
 
عسی ان تکرهوا شیئا و هو خیر لکم: چه بسا که از چیزی بدتان می آید ولی برای شما بهتر است... باشد تا آنانکه حماسه ی سیاسی 88 را به سرافکندگی فتنه بدل کردند دریابند که امّت حزب الله جمهوریت را فدای اشرافیت نمی کند و از آراء رقیبش آنچنان حمایت می کند که از ناموس خود. حسن روحانی از صندوق های دولتی بیرون آمد که به دروغگویی مشهورش کرده بودند. وفاداران به ایران در آراء خیانت نمی کنند.
 
ما هم خوشحالیم که زیر سایه ی ولایت طعم پیروزی را می چشید. رهبر انقلاب در 2 خرداد 76 دربرابر جریان راست ایستاد و از آراء خاتمی دفاع کرد. در 3 تیر 84 دربرابر هاشمی ایستاد و از آراء احمدی نژاد دفاع کرد. در 22 خرداد 88 در برابر کل دنیا ایستاد و از آراء مردم حمایت کرد و امروز همانطور. این شگفتی خمینی است؛ همان نظامی که به دیکتاتوری متهمش میکنند.
 
پ ن: جای حاجی بخشی خالی که پرچم بچرخاند و بلند بلند بگوید ماشاءالله ... حزب الله
 نوشته شده توسط : abbas ali


 - سیدمحمد  سادات بنی الزهرا,محسن  ,رهرو ,علی حسینی,علیرضا امامی,عماد ,شرمنده شهدا ,سارا ب,پاتوق رزمندگان ضدگرو هکهای منافقین ولایی نما,مجاهدمقدس فدایی سید علی خامنه ای,مهدی نصیری,علیرضا یوسفی,مرتضی ساعی,مهدی سلامت آخمقیه,جاوید صدر ،حمایت ازکاندیدای جبهه پایداری,مـَــ ه جـَبیـن,معــــــلــــــم ,مرصاد مبارز,حماسه ای که امروز با دوستان آفریدیم


پ.ن:عکس از خودم
نوشته شده توسط : abbas ali

به دنبال انتشار یک فیلم قدیمی از حجت الاسلام پناهیان مبنی بر لزوم کناره گیری جلیلی به نفع قالیباف وی ضمن انتقاد از انتشار فایل این جلسه خصوصی اعلام کرد رأی من آقای جلیلی است. 

به گزارش رجانیوز حجت الاسلام پناهیان در گفتگو با خبرنگار رجانیوز در واکنش به انتشار این فیلم و توزیع پیامک آن در سطح کشور اعلام کرد: بنده برای آقای قالیباف احترام قائلم و امتیازات وی را انکار نمی کنم. اما رأی من آقای جلیلی است و معتقدم گفتمان انقلاب را باید تقویت کرد. هرچند تلاش دوستانی که برای ایشان فعالیت میکنند را نیز تخطئه نمیکنم.

وی درباره شرایط آرایش کنونی انتخابات و لزوم ائتلاف و یا کناره گیری برخی کاندیداها اعلام کرد در شرایط کنونی ائتلاف هیچ فایده ای ندارد. چرا که انتخابات خواه ناخواه به دور دوم کشیده میشود. البته در مورد آقای ولایتی معتقدم باید به عهد خود وفا کرده و به نفع اصولگرایی کنار برود.

http://dl6.drjalily.com/wp-content/uploads/2013/05/panahian.jpg

این استاد دانشگاه درباره فیلم منتشر شده از وی در سایت های انتخاباتی قالیباف نیز گفت: این فیلم از سخنان بنده در یک جلسه خصوصی و نه یک همایش عمومی بوده است و بنده در آن تلاش آنها را برای آقای قالیباف ستوده ام، اما دلایل خود را برای دفاع از آقای جلیلی بیان کرده ام و در عین حال راضی نبوده و نیستم که مطلب این جلسه به صورت عمومی منتشر می شود. 

وی در پایان نیز اعلام کرد بنده تصور می کنم کسانی که مثل من آقای جلیلی را اصلح می دانند باید بر رأی خود ثابت قدم باشند و دوستان دیگری که قالیباف را اصلح می دانند نیز به تلاش خود ادامه دهند نتیجه به دست خداست.
نوشته شده توسط : abbas ali

http://www.teribon.ir/base/img/2013/06/13920322215149130690404.jpg

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه سعید جلیلی آمده تا چراغ سبز‌ها به دشمن را خاموش کند، گفت: او هیچ گاه در مقابل استکبار و آمریکا کوتاه نمی‌‌آید.
 
به گزارش فارس، حجت‌الاسلام پناهیان استاد حوزه و دانشگاه در گردهمایی هواداران سعید جلیلی که در مجموعه ورزشی حیدر‌نیا برگزار شد، خطاب به هواداران جلیلی گفت: شما یاور رهبرید و نه تنها گفتمان مقاومت را تنها نگذاشتید بلکه افتخاری برای مقاومت در سراسر جهان هستید.
 
وی افزود: گفتمان مقاومت مظلوم واقع شده و سعید جلیلی برای گفتمانی به میدان آمد که اگر نماینده‌ای جز او در مناظرات نبود، این گفتمان برای همیشه غریب می‌ماند.
 
وی افزود: در این مناظرات به بهانه انتقاد از دولت به گفتمان مقاومت و عملکرد جلیلی حمله شد. در حالی که خود دولت مخالف عملکرد جلیلی است.
 
این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: دولت می‌گوید برنامه مذاکرات هسته‌ای به ما ربطی ندارد شاید می‌خواست طور دیگری برنامه را پیش ببرد. به نظر ما مشکلات اقتصادی که بخشی قطعا بخاطر بی‌تدبیری‌های دولت بوده ربطی به موضوع هسته‌ای ندارد. تدبیری که موجب امنیت ما شده مقاومت و ایستادگی در مقابل استکبار است که مورد حمله قرار می‌گیرد.
 
پناهیان ادامه داد: به گفتمان مقاومت حمله شد ولی آقایان پاسخ ندادند که اگر در مقابل دشمن ذره‌ای کرنش کنیم، آیا تحریم‌ها برداشته خواهد شد؟
 
پناهیان تأکید کرد: در این انتخابات دروغ بزرگی به مردم القاء شد و آن این بود که اگر در مذاکرات هسته‌ای کوتاه بیاییم تحریم‌ها برداشته می‌شود. اما ما با رأی خودمان این دروغ بزرگ را برملا می‌کنیم.
 
این استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: رایی که جلیلی می‌آورد مخلصانه‌ترین رای است، چون او به هیچکس برای حل مشکلات اقتصادی وعده نداده در حالی که حل این مشکل توسط یک رئیس جمهور انقلابی مثل جلیلی با برنامه‌های اقتصادی‌اش صورت می‌گیرد.
 
وی با بیان اینکه اگر ذره‌ای در مقابل مستکبران کوتاه بیاییم، تحریم‌ها و فقر بیشتر می‌شود، گفت: اگر استکبار متوجه شود برخی‌ها که اهل سازش‌اند رای آورده‌اند فقر و مشکلات اقتصادی بیشتر می‌شود و ناامنی‌ها هم به بحران‌های اقتصادی اضافه می‌شود.
 
پناهیان تاکید کرد: آن زمان که آقایان در مقابل غرب کوتاه می‌آمدند و رئیس جمهور سازندگی علاقه و اعتقاد داشت که در مقابل آمریکا هم کوتاه بیاییم و آن را دشمن تلقی نکنیم کشورهای اروپایی می‌خواستند برای رئیس جمهور ما حکم دستگیری صادر کنند، ما از کوتاه آمدن خیری ندیده‌ایم.
 
وی افزود: وقتی رئیس جمهور اصلاحات با تواضع و ادب با آمریکایی‌ها برخورد کرد، آنها ایران را محور شرارت نامیدند. کوتاه آمدن در مقابل استکبار موجب رفع تحریم‌ها نمی‌شود و سیاسیونی که این دروغ را به مردم القا کردند در آن دنیا باید پاسخگو باشند و در این دنیا هم رسوا می‌شوند.
 
این استاد حوزه و دانشگاه اظهار داشت: افزایش تحریم‌ها به دلیل مقاومت در موضوع هسته‌ای نیست بلکه به دلیل مقاومت فرزندان مقاومت، در لبنان، سوریه، بحرین، یمن و جهان اسلام است. ما دیگر نمی‌توانیم از راه مقاومت برگردیم و به رئیس جمهوری رای می‌دهیم که از همه محکمتر شعار مقاومت را سر داده است.
 
وی در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد: متأسفانه برخی از سیاست‌مداران به غرب چراغ سبز نشان می‌دادند و اگر این چراغ سبز‌ها را در انتخابات خاموش کنیم دشمن ذلیل می‌شود. سعید جلیلی آمده تا این چراغ سبز‌ها را خاموش کند. جلیلی هیچ گاه در مقابل استکبار و آمریکا کوتاه نمی‌‌آید.
 
پناهیان هشدار مسلمانان در سوریه را به دلیل پیوند مردم این کشور با انقلاب و اسلام دانست و گفت: نمی‌توان با دیپلمات‌ بازی سر دشمن را کلاه گذاشت تنها راه به ذلت کشیدن دشمن مقاومت است.
 
وی ادامه داد: اگر بهترین فرد را انتخاب کنیم و دشمن از کوتاه آمدن ما مایوس شود، خودشان در مقابل ما کوتاه خواهند آمد. تمام مظلومان منطقه منتظر رای ما هستند.
 
پناهیان درباره سیاست خارجی دولت‌های گذشته اظهار داشت: در زمانی که رئیس جمهور ما می‌گفت به سوی دموکراسی و جامعه مدنی حرکت می‌کنیم و بیایید به گفتگوی بین تمدن‌ها بپردازیم هیچ ایرانی در جهان سربلند نشد اما وقتی رئیس جمهور بعدی در مقابل آمریکا ایستاد همه سربلند شدند و ای‌کاش آن دیپلماسی ادامه پیدا می‌کرد.
 
این استاد حوزه و دانشگاه اظهار داشت: آمریکا و اروپا اگر می‌توانستند به رونق اقتصادی ما کمک کنند،‌به رونق اقتصادی خودشان کمک می‌کردند. کسانی که الان می‌گویند بلدند با کوتاه آمدن در مقابل غرب تورم را توقف کنند در زمان خودشان ورم 49 درصدی را به جامعه تحمیل نمی‌کردند.
 
پناهیان در پایان با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری گفت: در روز جمعه موجی از انقلابی‌گری و حماسه را در پای صندوق‌های رای به دنیا نشان خواهیم داد.
نوشته شده توسط : abbas ali

رجانیوز – گروه سیاسی: کمتر از ۲۴ ساعت پس از انتشار گزارش رجانیوز درباره نتایج نظرسنجی سایت اینترنتی تبیان، نتایج این نظرسنجی از روی سایت حذف شد؛ اما براستی علت اصلی حذف نظرسنجی تبیان از روی سایت این موسسه چه بود؟ 


به گزارش رجانیوز، نتایج نظرسنجی تبیان یک شوک جدی و صریح به حامیان برخی از کاندیداها بود. تا پیش از برگزاری مناظره تلویزیونی سوم، سایت‌های و رسانه‌های پرتعداد این کاندیدا از پیش بودن او در تمام نظرسنجی‌ها آن هم با فاصله‌ای زیاد خبر می‌دادند. این غرور ناشی از این مساله تا جایی پیش رفت که حتی یکی از سایت‌های اصلی حامی وی، با لحنی تمسخرآمیز، رقابت سایر کاندیدا‌ها را بر سر جایگاه دومی در دور اول انتخابات دانست. 
 
این روند تا جمعه شب ادامه داشت؛ شبی که ساختمان معاونت سیما شاهد حضور نامزدهای هشتگانه برای شرکت در مناظره سیاسی بود. ماحصل مناظره به گونه‌ای پیش رفت که همه انتظار کاهش آرای این کاندیدا را داشتند اما شوک نظرسنجی سایت تبیان، برای حامیانش واقعا غیر منتظره بود. 
 
ریزش آرای این کاندیدا در نظرسنجی سایت تبیان که زیر مجموعه سازمان حامی این کاندیدا، به حدی سریع و زیاد بود که نشان داد مناظره سوم کار خودش را کرده و همانطور که پیش‌بینی می‌شد،  مناظره‌ای که درصد آرای وی در این نظرسنجی را حدود ۱۰ درصد کاهش داد و بر آرای دکتر سعید جلیلی افزوده است. 
 
این شوک از آنجایی اساسی بود که تبیان یکی از سایت‌های باسابقه و معتبر و پرمخاطب کشور است که به دلیل دارا بودن اعضای تایید شده متفاوت از سراسر ایران، همواره یکی از دقیق‌ترین و معتبر‌ترین نظرسنجی‌های کشور را ارائه می‌کند. به عنوان مثال، در انتخابات ریاست جمهوری دهم، کاربران این سایت که هر کدام نماینده واقعی یک فرد حقیقی هستند، با ضریب بسیار خوبی درصد رای آوری کاندیدا‌ها را اعلام کردند که پس از برگزاری انتخابات و اعلام نتایج، مشخص شد نتایج این نظرسنجی سایت حتی در مورد کاندیداهای سوم و چهارم نیز با واقعیت، تطابق بسیار نزدیکی دارد. 
 
نگاهی به نتایج این نظرسنجی نشان می‌داد که اگر در هفته‌های گذشته، محمدباقر قالیباف با اختلاف چند درصدی در صدر این نظرسنجی قرار داشت اما پس از برگزاری مناظرات و به ویژه مناظره سیاسی، افت آرای وی به طرز محسوسی افزایش پیدا کرده و در طرف مقابل، این سبد رای دکتر سعید جلیلی است که به طرز قابل توجهی بالا رفته است. بر همین اساس در آن روز سعید جلیلی بر اساس رای اعضای این سایت، نفر اول انتخابات ریاست جمهوری بود. نمودار رای قالیباف و جلیلی هم نشان می‌داد که از آغاز پخش مناظرات تلویزیونی، آرای جلیلی افزایش و قالیباف کاهش محسوسی داشته است. حتی میانگین درصد آرای مردم برای کاندیدا‌ها که مخلوطی از نظر اعضای سایت و دیگر افراد است که با شماره موبایل در نظرسنجی شرکت کرده‌اند (و به همین دلیل، اعتبار کمتری دارد)، نشان از سقوط آزاد قالیباف و رشد تصاعدی جلب نظر مردم به سمت دکتر جلیلی داشت. 
 
 
اما این پایان ماجرا نبود. کمتر از ۲۴ ساعت پس از انتشار گزارش رجانیوز درباره این نظرسنجی، سایت تبیان در اقدامی بی‌سابقه که به خط مشی این سایت همخوانی نداشت، نتایج نظرسنجی را از خروجی خود حذف کرد و به جای آن، صرفا امکان نظر دادن از سوی کاربران را قرار داد. 
 
اگرچه برخی از کاربران اینترنتی، فشار مدیران ارشد سازمان مذکور  به تبیان را علت حذف نتایج این نظرسنجی عنوان کرده‌اند اما به نظر می‌رسد اصل ماجرا را باید در ادامه رشد رای سعید جلیلی و ریزش رای محمدباقر قالیباف و نگرانی ناشی از آن جستجو کرد. 
 
برگزاری برنامه انتخاباتی در زادگاه این دو کاندیدا هم یکی دیگر از موضوعاتی است که اکثر کار‌شناسان و فعالان سیاسی را به این نتیجه رسانده که سایت تبیان در صورتی که نتایج نظرسنجی خود را حذف نمی‌کرد، اکنون باید شاهد افزایش لحظه‌ای آرای دکتر جلیلی می‌بود؛ چرا که شهر مشهد که به عنوان زادگاه جلیلی، استقبال گرم تری را نسبت به استقبال از این کاندیدا در زادگاهش شاهد بوده است.
نوشته شده توسط : abbas ali


   1       2       3       4    >>