X
تبلیغات
رایتل
یکـــ الـــــحــــدیــــــدی
ما باید کزبر الحدید باشیم؛ مثل پاره‌هاى فولاد باشیم. ایمانمان را تقویت کنیم؛ بصیرتمان را زیاد کنیم(امام خامنه ای)

یه زمانی فرصت بود و عشق وبلاگ نویسی هم بود! همون زمان هم این وبلاگ رو به روز می کردم الان هنوز عشقش هست ول متاسفانه فرصت نیست... بدرود!!
وصیت شهدا
  • تعداد بازدیدکنندگان : 38300

ابزار و قالب وبلاگ

سه‌شنبه 24 اردیبهشت‌ماه سال 1392

نوشته شده توسط : abbas ali
سه‌شنبه 24 اردیبهشت‌ماه سال 1392


افسران - رحمت خدا در ماه رجب
نوشته شده توسط : abbas ali
یکشنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1392

به گزارش گروه سیاسی "ره به ری" :

وی اخیرا ضمن حضور در برنامه تلویزیونی سمت خدا گفته است: می‌گویند ما خودمان مستقیما با امام زمان رابطه داریم، یک آدم منحرفی است می‌گوید من حکمم از امام زمان است. ادعاهایی می‌کنند یک کسانی را نایب امام زمان(عج)، مدیریت امام زمان(عج)، نمی‌دانم نظارت امام زمان (عج) همچین خودشان را به امام زمان (عج) می‌چسبانند... میگیم آقا! شما تو حوض خانه خود شنا نکرده‌ای حالا ادعا می‌کنید در اقیانوس اطلس شیرجه می‌روی؟!

قرائتی افزود: شما نسبت به مراجع موجود موضعت چه بود؟ چقدر تقلید کردی؟! اصلا مرجع شما چه کسی است؟! با نایب امام زمان چه کردید که حالا با خودش... شما مگر گریه نمی‌کردید که یا حجه‌ابن‌الحسن بیا طاغوت‌ها را زیر و رو کن؟ بالاخره امام خمینی(ره) آمد یک طاغوت را برداشت تو چقدر کمک امام(ره) کردی؟! که حالا می‌گویی یا حجه‌ابن‌الحسن بیا همه طاغوت‌ها را از دم بردار امام خمینی(ره) یک طاغوت را برداشت یا نه؟ شما در حذف یک طاغوت نقشت چه بود؟! چقدر سختی کشیدی؟... تو برای یک کار کوچک اقدام نکردی! این ادعاهای بیخودی‌ست؛ انحرافات است.

وی افزود: «یک دکتری هست رئیس دفتر یک کسی یه زمانی بود الان نمی‌دانم! خیلی راجع به آن آقا حرف‌های رنگارنگ می‌زدند من بعد زنگ زدم در مورد رئیس دفترش پرسیدم شما ایشان را که اینقدر مریدش هستی دو تا از کمالاتش را بگو چون من شناختی روی ایشان ندارم چون خیلی بعضی‌ها می‌گویند خوب است و بعضی‌ها می‌گویند بد است شما بگو، گفت ایشان زیارت عاشورایش ترک نمی‌شود، گفتم دیگه، گفت نماز شبش هم ترک نمی‌شود، گفتم خب عمه من هم این کارها را می‌کرد!!
نوشته شده توسط : abbas ali
یکشنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1392

سیّد بن طاوس روایت کرده از محمد بن ذکوان که معروف به سجّاد است براى آنکه آنقدر سجده کرد و گریست در سجود که نابینا شد گفت عرض کردم به حضرت صادق‏ علیه السلام فداى تو شوم این ماه رجب است تعلیم بنما مرا دعائى در آن‏که حقّ تعالى مرابه آن نفع بخشد حضرت فرمود بنویس بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ بگو در هر روز از رجب در صبح و شام و در عقب نمازهاى روز و شب‏

افسران - دعای زیبای ماه رجب
نوشته شده توسط : abbas ali
یکشنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1392


پس از ورود شیعیان حیدر کرار به خصوص مستشاران سپاه پاسداران و نیروهای حزب الله به معرکه ی منطقه شام تروریست های وهابی با شکست های سنگینی در روزهای اخیر رو به رو شده اند به گونه ای که وهابیون ضد شیعه را باید به این صورت با خاک انداز جارو کرد. باشد که پند گیرند.


معاون دبیر کل حزب الله لبنان :

هم اکنون حزب الله قادر است که تمام این تکفیری ها را از بین ببرد و وجود این اشرار را از زمین تطهیر سازد. حزب الله رهبر دارد و گوش به فرمان امام سید علی خامنه ای است.
نوشته شده توسط : abbas ali
جمعه 20 اردیبهشت‌ماه سال 1392

«می‏گویند آن گاه که یوسف در زندان بود، مردی به او گفت: تو را دوست دارم.
یوسف گفت: ای جوان‏مرد ! دوستی تو به چه کار من آید؟ از این دوستی مرا به بلا افکنی و خود نیز بلا بینی! پدرم یعقوب، مرا دوست داشت و بر سر این دوستی، او بینایی‏اش را از دست داد و من به چاه افتادم.
زلیخا ادعای دوستی من کرد و به سرزنش مصریان دچار شد و من مدت‏ها زندانی شدم. اینک! تو تنها خدا را دوست داشته باش، تا نه بلا بینی و نه دردسر بیافرینی ».
نوشته شده توسط : abbas ali
پنج‌شنبه 19 اردیبهشت‌ماه سال 1392
نوشته شده توسط : abbas ali
پنج‌شنبه 19 اردیبهشت‌ماه سال 1392


هنگامی که می بخشید

قدرت انتخاب پیدا می کنید

مهم نیست که طرف مقابل شما لایق گذشت هست یا نه

شما لایق آرامش هستید
نوشته شده توسط : abbas ali


   1       2       3       4    >>