یکـــ الـــــحــــدیــــــدی
ما باید کزبر الحدید باشیم؛ مثل پاره‌هاى فولاد باشیم. ایمانمان را تقویت کنیم؛ بصیرتمان را زیاد کنیم(امام خامنه ای)

یه زمانی فرصت بود و عشق وبلاگ نویسی هم بود! همون زمان هم این وبلاگ رو به روز می کردم الان هنوز عشقش هست ول متاسفانه فرصت نیست... بدرود!!
وصیت شهدا
  • تعداد بازدیدکنندگان : 38416

ابزار و قالب وبلاگ


http://www.teribon.ir/base/img/2013/06/13920322215149130690404.jpg

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه سعید جلیلی آمده تا چراغ سبز‌ها به دشمن را خاموش کند، گفت: او هیچ گاه در مقابل استکبار و آمریکا کوتاه نمی‌‌آید.
 
به گزارش فارس، حجت‌الاسلام پناهیان استاد حوزه و دانشگاه در گردهمایی هواداران سعید جلیلی که در مجموعه ورزشی حیدر‌نیا برگزار شد، خطاب به هواداران جلیلی گفت: شما یاور رهبرید و نه تنها گفتمان مقاومت را تنها نگذاشتید بلکه افتخاری برای مقاومت در سراسر جهان هستید.
 
وی افزود: گفتمان مقاومت مظلوم واقع شده و سعید جلیلی برای گفتمانی به میدان آمد که اگر نماینده‌ای جز او در مناظرات نبود، این گفتمان برای همیشه غریب می‌ماند.
 
وی افزود: در این مناظرات به بهانه انتقاد از دولت به گفتمان مقاومت و عملکرد جلیلی حمله شد. در حالی که خود دولت مخالف عملکرد جلیلی است.
 
این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: دولت می‌گوید برنامه مذاکرات هسته‌ای به ما ربطی ندارد شاید می‌خواست طور دیگری برنامه را پیش ببرد. به نظر ما مشکلات اقتصادی که بخشی قطعا بخاطر بی‌تدبیری‌های دولت بوده ربطی به موضوع هسته‌ای ندارد. تدبیری که موجب امنیت ما شده مقاومت و ایستادگی در مقابل استکبار است که مورد حمله قرار می‌گیرد.
 
پناهیان ادامه داد: به گفتمان مقاومت حمله شد ولی آقایان پاسخ ندادند که اگر در مقابل دشمن ذره‌ای کرنش کنیم، آیا تحریم‌ها برداشته خواهد شد؟
 
پناهیان تأکید کرد: در این انتخابات دروغ بزرگی به مردم القاء شد و آن این بود که اگر در مذاکرات هسته‌ای کوتاه بیاییم تحریم‌ها برداشته می‌شود. اما ما با رأی خودمان این دروغ بزرگ را برملا می‌کنیم.
 
این استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: رایی که جلیلی می‌آورد مخلصانه‌ترین رای است، چون او به هیچکس برای حل مشکلات اقتصادی وعده نداده در حالی که حل این مشکل توسط یک رئیس جمهور انقلابی مثل جلیلی با برنامه‌های اقتصادی‌اش صورت می‌گیرد.
 
وی با بیان اینکه اگر ذره‌ای در مقابل مستکبران کوتاه بیاییم، تحریم‌ها و فقر بیشتر می‌شود، گفت: اگر استکبار متوجه شود برخی‌ها که اهل سازش‌اند رای آورده‌اند فقر و مشکلات اقتصادی بیشتر می‌شود و ناامنی‌ها هم به بحران‌های اقتصادی اضافه می‌شود.
 
پناهیان تاکید کرد: آن زمان که آقایان در مقابل غرب کوتاه می‌آمدند و رئیس جمهور سازندگی علاقه و اعتقاد داشت که در مقابل آمریکا هم کوتاه بیاییم و آن را دشمن تلقی نکنیم کشورهای اروپایی می‌خواستند برای رئیس جمهور ما حکم دستگیری صادر کنند، ما از کوتاه آمدن خیری ندیده‌ایم.
 
وی افزود: وقتی رئیس جمهور اصلاحات با تواضع و ادب با آمریکایی‌ها برخورد کرد، آنها ایران را محور شرارت نامیدند. کوتاه آمدن در مقابل استکبار موجب رفع تحریم‌ها نمی‌شود و سیاسیونی که این دروغ را به مردم القا کردند در آن دنیا باید پاسخگو باشند و در این دنیا هم رسوا می‌شوند.
 
این استاد حوزه و دانشگاه اظهار داشت: افزایش تحریم‌ها به دلیل مقاومت در موضوع هسته‌ای نیست بلکه به دلیل مقاومت فرزندان مقاومت، در لبنان، سوریه، بحرین، یمن و جهان اسلام است. ما دیگر نمی‌توانیم از راه مقاومت برگردیم و به رئیس جمهوری رای می‌دهیم که از همه محکمتر شعار مقاومت را سر داده است.
 
وی در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد: متأسفانه برخی از سیاست‌مداران به غرب چراغ سبز نشان می‌دادند و اگر این چراغ سبز‌ها را در انتخابات خاموش کنیم دشمن ذلیل می‌شود. سعید جلیلی آمده تا این چراغ سبز‌ها را خاموش کند. جلیلی هیچ گاه در مقابل استکبار و آمریکا کوتاه نمی‌‌آید.
 
پناهیان هشدار مسلمانان در سوریه را به دلیل پیوند مردم این کشور با انقلاب و اسلام دانست و گفت: نمی‌توان با دیپلمات‌ بازی سر دشمن را کلاه گذاشت تنها راه به ذلت کشیدن دشمن مقاومت است.
 
وی ادامه داد: اگر بهترین فرد را انتخاب کنیم و دشمن از کوتاه آمدن ما مایوس شود، خودشان در مقابل ما کوتاه خواهند آمد. تمام مظلومان منطقه منتظر رای ما هستند.
 
پناهیان درباره سیاست خارجی دولت‌های گذشته اظهار داشت: در زمانی که رئیس جمهور ما می‌گفت به سوی دموکراسی و جامعه مدنی حرکت می‌کنیم و بیایید به گفتگوی بین تمدن‌ها بپردازیم هیچ ایرانی در جهان سربلند نشد اما وقتی رئیس جمهور بعدی در مقابل آمریکا ایستاد همه سربلند شدند و ای‌کاش آن دیپلماسی ادامه پیدا می‌کرد.
 
این استاد حوزه و دانشگاه اظهار داشت: آمریکا و اروپا اگر می‌توانستند به رونق اقتصادی ما کمک کنند،‌به رونق اقتصادی خودشان کمک می‌کردند. کسانی که الان می‌گویند بلدند با کوتاه آمدن در مقابل غرب تورم را توقف کنند در زمان خودشان ورم 49 درصدی را به جامعه تحمیل نمی‌کردند.
 
پناهیان در پایان با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری گفت: در روز جمعه موجی از انقلابی‌گری و حماسه را در پای صندوق‌های رای به دنیا نشان خواهیم داد.
نوشته شده توسط : abbas ali